Objednávky odosielame do 2 pracovných dní. Ku každej objednávke pribalíme darček.
0904 681 921 Po - Pia: 08:00-17:00
0904 681 921 Po - Pia: 08:00-17:00

Samostojace hodiny s vlastnou fotkou

Quantity
Možnosť bleskového doručenia
Grafici kontrolujú každú fotku
Doručenie nad 40€ zdarma
Ostré a sýte farby
Darček ku každej objednávke
Garancia spokojnosti
Sme ekologickí
Odosielame do 2 pracovných dní

Personalizované fotodarčeky od tých najlepších

Samostojace hodiny s vlastnou fotkou dodajú jedinečný štýl každej miestnosti. Takéto hodiny nebudú plniť len úlohu informovania o presnom čase, doplnia miestnosť o nový dekoračný prvok. Fotografiu na hodinách si sami vyberiete z vašich najobľúbenejších rodinných fotiek, zvoliť môžete aj obrázky stiahnuté z internetu. Chceli by ste obdarovať svojich rodičov? Čo tak pripraviť im ako prekvapenie fotohodiny s podobizňami ich vnúčat? Samostojace hodiny s vlastnou fotkou sa tak stanú darčekom, ktorý im bude každý deň pripomínať vašu lásku.

Hľadáte originálny doplnok na stenu do kuchyne? Alebo by ste si chceli v práci spríjemniť prostredie na písacom stole? Obe úlohy dokonala splnia fotohodiny. Či už si vyberiete samostojace hodiny s vlastnou fotkou alebo samostojace hodiny, stanú sa dekoráciou, ktorú si každý hneď všimne.

Chceli by ste radšej nástenné alebo samostojace fotohodiny? Na oba typy si môžete zvoliť obrázok podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať fotky vašej rodiny, najlepší záber z dovolenky, fotohodiny môžete objednať tiež ako darček na svadbu. Nahranie do systému je veľmi jednoduché, nebudete potrebovať žiaden ďalší program.

Samostojace hodiny s vlastní fotkou si môžete objednať tu – Samostojace hodiny s vlastnou fotkou

Na samostojace hodiny s vlastnou fotkou sa budete môcť plne spoľahnúť mnoho rokov. Sú vyrobené z odolného materiálu so strojčekom značky Quartz. Na bezproblémový chod budú potrebovať len tužkové batérie AA. Používaná technológia tlače je zárukou, že farby fotky odolajú času aj pri vystavení slnečným lúčom.

Fotohodiny vám zašleme už do 3 dní starostlivo zabalené do bublinkovej fólie a kartónovej krabice, aby sa cestou nepoškodili. Myslíme tiež na vaše súkromie — fotky po vyhotovení hodín vymažeme zo systému.

Najkrajšie fotodarčeky pre každého

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart
0

Vaš košík je prázdny