Objednávky odosielame do 2 pracovných dní. Ku každej objednávke pribalíme darček.
0904 681 921 Po - Pia: 08:00-17:00
0904 681 921 Po - Pia: 08:00-17:00

Fotoobraz na plátne

Quantity
Možnosť bleskového doručenia
Grafici kontrolujú každú fotku
Doručenie nad 40€ zdarma
Ostré a sýte farby
Darček ku každej objednávke
Garancia spokojnosti
Sme ekologickí
Odosielame do 2 pracovných dní

Personalizované fotodarčeky od tých najlepších

Pred vyhotovením fotoobrazu Hľadáte jedinečnú dekoráciu, ktorá osobitým spôsobom doplní vzhľad miestnosti? A mala by sa vymykať všedným dizajnom? Naplniť vaše predstavy vám pomôže foto na plátno. Fotoobraz na plátne môžete tiež darovať ako darček na narodeniny, meniny a je vhodný aj ako svadobný dar.

Foto na plátno vynikne medzi darmi aj na veľkej oslave a pritiahne pozornosť každého prítomného. Môžete ho preto vybrať ako darček k výročiu, narodeninám či na svadbu. Stačí len zvoliť vhodnú fotografiu a objednať fotoobraz na plátne.

V obývačke, spálni, ale i v iných miestnostiach sa priam žiada ozdobiť steny niečím jedinečným, čo vyjadruje váš vkus. Fotoobraz na plátne vám pomôže doplniť dizajn domácnosti spôsobom, ktorý zaujme všetkých vašich hostí. Vybrať si môžete vaše obľúbené momenty z dovolenky, na plátne zvečníte spomienky na najkrajšie rodinné zážitky. Svoje čaro majú tiež portréty či svadobné fotografie. Nie je to celkom ono? Pri hľadaní motívu sa fantázii medze nekladú. Osloviť vás môže, napríklad, možnosť vytvoriť si vlastný fotoobraz na plátne z nádherných záberov prírody.

Pri pohľade na krásny fotoobraz na plátne si možno pomyslíte, že bude jeho vytváranie trvať celé hodiny. Opak je však pravdou. Našim zákazníkom sa snažíme proces objednávania čo najviac zjednodušiť. Ako postupovať?

Foto na plátno vytvoríte bez toho, aby ste si museli inštalovať ďalší program. Fotografiu postačí nahrať do systému, nie je nutná ani registrácia na našej stránke. O spracovanie fotografie sa postarajú naši grafic.

Vašu fotku skontrolujeme. Ak je to potrebné, upravíme jej jas a kontrast aj farebnosť. Fotografie sa neorezávajú, časť, ktorá je nutná na zahnutie, sa zrkadlí. Pri problémoch s kvalitou fotiek alebo nutnosti ich úpravy vás budeme kontaktovať.

Pri tlači používame kvalitné farby bez zápachu, spoľahnúť sa môžete tiež na ich zdravotnú nezávadnosť. Fotoobraz na plátne nestratí ani po rokoch nič zo svojho vzhľadu. Nemusíte sa obávať žiadneho vyblednutia farieb ani po ich vystavení pôsobeniu UV žiarenia.

Nechcete, aby si kuriér či iné osoby prezerali vaše foto na plátno? Myslíme aj na vaše súkromie. Zásielku balíme do nepriehľadnej fólie, všetky fotografie do odoslaní objednávky mažeme zo systému.

Najkrajšie fotodarčeky pre každého

Search for products

Back to Top
Product has been added to your cart
0

Vaš košík je prázdny